MEIE RETKED

RÄÄTSAMATK RABAS

Üritus algab Teie poolt valitud rabas, kus meie instruktor ootab vajamineva varustusega. Oleme räätsamatkasid teinud Kakerdaja rabas ja Viru rabas, aga oleme nõus tuleme just sinna, kus Teil on mugav. Üheskoos minnakse elamusterohkele retkele ning lõpetuseks valmistatakse lõkkeplatsil ühiselt maitsev matkatoit. 
Kestvus:3-4 h
Grupi hind: kuni 10-le alates 400€
 

UUS PAKKUMINE! PEREGA METSA!

Oled mõelnud, et sooviks saada linnakärast välja, kuid ei ole vajalikku varustust, et minna metsa ning seal isegi ööbida. Meil on sulle suurepärane pakkumine. Meilt on võimalik rentida kõike metsas vaja minevaks: telki, madratseid, dehüdreeritud matkatoitu, tulepulka, söögitarvikud. Isegi instruktorit on võimalik kaasa matkale kutsuda, kes räägib ellujäämise põhitõdesid ning kelle abiga saate laagriks vajamineva varustuse üheskoos püsti panna ja teil jääb üle vaid nautida elamust!
Grupihind: pere kuni 5 liiget alates 200€, koos instruktoriga lisatasu 100€.
 
 

PÄIKSETÕUSU MATK RABAS

Suvepakkumine
Asukoht: Kakerdaja raba,  Kõnnu suursoo, Pääsküla raba jt.
 Kestus: 3 tundi 

Ootame matkalisi kokkulepitud kohas koos varustusega. Tuleme just sinna, kus Teil on mugav. Üritus algab jalutuskäiguga rappa, kus nauditakse päikesetõusu, hommikukohvi ning vapramad saavad ka mõnusa energiaboosti karges rabajärves. Matk lõpeb lõkkekohas kosutava hommikusöögiga, kus küpsetatakse lõkkel soolaseid ja magusaid lõkkepannkooke.

 

Pakkumine algab igal päeval erineval kellaajal, olenevalt päikestõusu kellaajast, umbes 03.00-04.00 vahemikus.

 

  Grupi hind: kuni 10-le alates 300€, kuni 15-le alates 400€, 

kuni 20-le alates 500€

ÕUESÜNNIPÄEVAD LASTELE JA NOORTELE

Lapse sünnipäev looduses
Vanuses 4-15
 Kestus: 2 tundi 

Ootame sünnipäevalisi kokkulepitud kohas koos varustusega. Oleme sünnipäeva teinud Tallinnas, Tartus, Pärnus, Tapal, Rakveres- Palermos/Tammikus, Viitnal, Neerutis, Mustojal, Siniallikul, Meenikunnos või koduhoovis! Tuleme just sinna, kus Teil on mugav. Õpime orienteerumise tagamaid ning otsime ülesse paar aaret. Soovi korral saab nägu maskeerida, et veelgi paremini luurele sisse elada. Teeme võistlusi, mängime mänge, laseme märki airsoft relvaga ja vibuga. Pakume matkatoitu ning keedame juurde sooja teed. Õpime mitmeid matkanippe, näiteks kuidas teha tuld, kui tikud on märjad? Õpime ka selle selgeks, et siis vahukomme ja viinereid küpsetada.

 

  Grupi hind: kuni 10-le alates 250€ kuni 15-le alates 275€

ELAMUSMATKAD LAAGRID SÜNNIPÄEVAD ÕPPEPÄEVAD SUVEPÄEVAD TALVEPÄEVAD
FIRMA SUVEPÄEVAD

Militaarne elamusmatk 
Vanuses alates 16 eluaastat 
Kestus: 3-4 tundi

 Pädeva instruktori saatel minnakse elamusmatkale, kus räägitakse ellujäämise põhitõdesid ja tehakse praktilisi ellujäämisharjutusi. Näiteks telkmantlist varjualuse püstitamine, loodusliku vee filtreerimine, ilma tikkudeta tule tegemine jt. Peale matka ootab ees kosutav lõkkegurmee või matkasupp. Pakett sobib nii sõpruskonnale, peredele, kui ka ettevõtetele, kes soovivad oma töötajaid motiveerida. Võimalus tellida 24 tunnist paketti ööbimisega köetavas telgis (küsi pakkumist) 

 

Grupi hind : kuni 10-le alates 450€, kuni 15-le alates 600€,  20-le alates 750, koos saunaga lisatasu 100 €

Militaarsugemetega elamuslaager 

Kestvus: 18 tundi

Elamusterohke laager koos instruktoriga. Laager algab laagri ülespanekuga, millele järgneb matk, kus õpetatakse esmaseid teadmisi metsas hakkama saamiseks (tuli, vesi, varjualune, orienteerumine jt) ning tehakse põnevaid militaarsugumetega tegevusi (vibu, airsoft relvaga märki laskmine, seiklusrada, granaadi heitmine, sõdurimehikeste mäng jt). Matkatoit valmistatakse lõkkel ühiselt ning lõkkeõhtult ei puudu ka viinerite ja vahukommide küpsetamine. Õhtu lõpeb öömatkaga ning hommik algab võimlemise ja hommikusöögiga. Ööbimine suures köetavas telgis, mis mahutab vähemalt 10 inimest. Pakume juurde ka sauna igal aastaajal!

 

Grupi hind : kuni 10-le alates 600€ kuni, 15-le alates 800€, 20-le alates 1000€.

KESKKONNATEADLIKKU KÄITUMIST JA SEIKLUSLIKKU MÄNGULUSTI PAKKUV ÕPPEPROGRAMM

Õppepäev
Kestvus: 2 tundi  
Sihtrühm: 5-6. aastased lasteaia lapsed, 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass 

Oleme välja töötanud uue õppepäeva programmi, kus saate ise välja valida teema, mis teie klassi just kõige enam kõnetab.

Teemad:

Vesi– loodusliku vee filtreerimine joogiveeks, vee saastumine, vee olekud jt

Järv– järvede elustik, kasutamine ja kaitse

Jõgi– jõe elustik, kasutamine ja kaitse

Meri– mere elustik, kasutamine ja kaitse

Soo– arenguetapid, soo taimestik ja loomastik, kuidas päästa end soos vajumise eest

Mets– põhilised metsatüübid, metsarinded, loomad ja taimed metsas

Õpperetk on huvitav ja mänguline, õpilased saavad oma teadmisi kinnistada loodusbingoga.

Õppepäeva lõpus räägib instruktor ka tuletegemisest looduses ning ühiselt küpsetatakse lõkkel vahukomme ja viinereid.

Asukoha saame valida lähtuvalt teemast ja koolile võimalikult lähedal.

Grupi hind: kuni 20 õpilast ja 2 saatjat alates 300€