MEIE RETKED

ÕUESÜNNIPÄEVAD LASTELE JA NOORTELE

Lapse sünnipäev looduses
Vanuses 4-15
 Kestus: 2 tundi 

Ootame sünnipäevalisi kokkulepitud kohas koos varustusega. Oleme sünnipäeva teinud Tallinnas, Tartus, Pärnus, Tapal, Rakveres- Palermos/Tammikus, Viitnal, Neerutis, Mustojal, Siniallikul, Meenikunnos või koduhoovis! Tuleme just sinna, kus Teil on mugav. Õpime orienteerumise tagamaid ning otsime ülesse paar aaret. Soovi korral saab nägu maskeerida, et veelgi paremini luurele sisse elada. Teeme võistlusi, mängime mänge, laseme märki airsoft relvaga ja vibuga. Pakume matkatoitu ning keedame juurde sooja teed. Õpime mitmeid matkanippe, näiteks kuidas teha tuld, kui tikud on märjad? Õpime ka selle selgeks, et siis vahukomme ja viinereid küpsetada.

 

  Grupi hind: kuni 10-le alates 250€ kuni 15-le alates 275€

ELAMUSMATKAD LAAGRID SÜNNIPÄEVAD ÕPPEPÄEVAD SUVEPÄEVAD TALVEPÄEVAD
FIRMA SUVEPÄEVAD

Militaarne elamusmatk 
Vanuses alates 16 eluaastat 
Kestus: 3-4 tundi

 Pädeva instruktori saatel minnakse elamusmatkale, kus räägitakse ellujäämise põhitõdesid ja tehakse praktilisi ellujäämisharjutusi. Näiteks telkmantlist varjualuse püstitamine, loodusliku vee filtreerimine, ilma tikkudeta tule tegemine jt. Peale matka ootab ees kosutav lõkkegurmee või matkasupp. Pakett sobib nii sõpruskonnale, peredele, kui ka ettevõtetele, kes soovivad oma töötajaid motiveerida. Võimalus tellida 24 tunnist paketti ööbimisega köetavas telgis (küsi pakkumist) 

 

Grupi hind : kuni 10-le alates 400€, koos saunaga alates 475€ 

kuni 15-le alates 500€, koos saunaga alates 575

Militaarsugemetega elamuslaager 
Kestvus: 24 tundi

Elamusterohke laager koos instruktoriga. Laager algab laagri ülespanekuga, millele järgneb matk, kus õpetatakse esmaseid teadmisi metsas hakkama saamiseks (tuli, vesi, varjualune, orienteerumine jt) ning tehakse põnevaid militaarsugumetega tegevusi (vibu, airsoft relvaga märki laskmine, seiklusrada, granaadi heitmine, sõdurimehikeste mäng jt). Matkatoit valmistatakse lõkkel ühiselt ning lõkkeõhtult ei puudu ka viinerite ja vahukommide küpsetamine. Õhtu lõpeb öömatkaga ning hommik algab võimlemise ja hommikusöögiga. Ööbimine suures köetavas telgis, mis mahutab vähemalt 10 inimest. Pakume juurde ka sauna igal aastaajal!

 

Grupi hind : kuni 10-le alates 600€ kuni 15-le alates 650€

 

KESKKONNATEADLIKKU KÄITUMIST JA SEIKLUSLIKKU MÄNGULUSTI PAKKUV ÕPPEPROGRAMM

Õppepäev
Kestvus: 2 tundi  
Sihtrühm: 5-6. aastased lasteaia lapsed, 1.-3. klass, 4.-6. klass, 7.-9. klass 

 Pole aastaaega, mis takistaks matkamist ja looduses lõõgastumist. Programm saab alguse kokku lepitud kohas, kus luurehuvilisi osalejaid tervitab Luureretked matkajuht. Kõik koos minnakse väikesele matkale, kus õpitakse orienteerumise põhitõdesid, tehakse tuld ilma tikkudeta ja filtreeritakse looduslikku vett. Saadakse teadmised keskkonnateadlikust käitumisest looduses ja igaüheõiguse põhimõtetest. Lõkkeplatsile jõudes peetakse pikniku- juuakse teed ning küpsetakse viinereid ja vahukomme. Lisaks on kavas ka põnevad õuesõppemängud. 

Grupi hind: kuni 20 õpilast ja 2 saatjat alates 250€